25.09.2017 08:15 |Головна |
 
Меню сайту
Вхід
Пошук
Календар
«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту
Рокитнівська РДА
УОіН ОДА
Томашгородська ЗОШ №2
Персональний сайт методиста
РМК Рокитнівської районної ради
В.М.Маринич
Посилання


















Підведені підсумки Новорічно-різдвяної виставки. Переможцями у різних номінаціях стали:
Номінація: новорічна композиція
- Дробуш Діана Володимирівна – учениця 6 класу Познанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Охремчук Людмила Адамівна)
- Колодич Даниїла Іванівна – учениця 10 класу Більської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Колодич Елла Іванівна)
- Члени гуртка «Умілі руки» Рокитнівського НВК «Школа І ступеня-гімназія» (вчитель Кривда Тетяна Федорівна)
- Шупрудько Олеся Олегівна – учениця Рокитнівського НВК «Школа І ступеня – гімназія» (вчитель Кривда Тетяна Федорівна)
- Андріяшина Тетяна Андріївна – учениця Осницької ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Сахневич Людмила Миколаївна)
- Вус Мирослава Вадимівна – учениця Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Нестурчук Валентина Василівна)
- Члени гуртка «Палітра» Дроздинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Огієвич Ольга Андріївна)
Номінація: новорічний подарунок
- Бугайчук Андрій – учень Рокитнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.
- Маринич Софія Миколаївна – учениця Рокитнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.
- Антикало Наталія Володимирівна – учениця Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Стецько Світлана Василівна).
Номінація: новорічна форм-робота
- Наумович Дмитро Олегович – учень 2 класу Рокитінвського НВК «Школа І ступеня-ліцей» (вчитель Кушнір Світлана Василівна).
- Давидюк ІванВ’ячеславович – учень 2 класу Рокитінвського НВК «Школа І-ІІІ ступенів – ліцей (вчитель Кушнір Світлана Василівна)
Номінація «Стилізована ялинка»
- Богданець Максим – учень Дертівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Чубик Г.П.)
- Члени гуртка «Палітра» - Дроздинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Огієвич Ольга Андріївна)
- Смик Іван Васильович, Смик Микола Миколайович – учні Залавської ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Смик Марія Василівна).
- Прит Віталій Сергійович – учень Томашгородського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» (вчитель Прит Оксана Анатоліївна)
- Артемчук Марія Віталіївна – учениця Осницької ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Таргоній Віра Броніславівна)
- Прит Дмитро Сергійович – учень Томашгородського НВК «Школа І-ІІІ ступенів – ліцей (вчитель Прит Оксана Анатоліївна)
Номінація: «Український сувенір», традиційна іграшка (ляльки, фігурки людей і т.д.):
- Члени гуртка «Чарівний куточок» Рокитнівського Будинку дітей та молоді (керівник Кушнір Світлана Василівна)
- Присяжнюк Юлія Сергіївна – вихованка гуртка «Юний еколог» Осницької ЗОШ І-ІІ ступенів (вчитель Сахневич Людмила Миколаївна).
Вітаємо переможців виставки!!!

Методист РМК, І.Романчук

Новини порталу Педпресса


Новини порталу Батьківський комітет України

Copyright Osvita © 2017