25.09.2017 08:09 |Головна |
 
Меню сайту
Вхід
Пошук
Календар
«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту
Рокитнівська РДА
УОіН ОДА
Томашгородська ЗОШ №2
Персональний сайт методиста
РМК Рокитнівської районної ради
В.М.Маринич
Посилання


















Підведені підсумки Всеукраїнських масових еколого-натуралістичних акцій районного етапу: Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників, Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму, Національного туру Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище».
Переможцями конкурсів стали:
Конкурс юних зоологів і тваринників:
Богданець Анатолій, учень 11-А класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» (вчитель Карабанов Геннадій Борисович);
Якимова Варвара Вадимівна, учениця 10 класу Томашгородського навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» (вчитель Прит Ірина Василівна);
Малко Дмитро, учень 6 класу Томашгородської загальноосвітньої школи
І-ІІ ступенів №3 (вчитель Щерба Олена Андріївна);
Коробку Жанну Євгеніївну, вчителя біології Дроздинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
Дем’янчук Оксана, учениця 8 класу Остківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Оводенко Наталія Сергіївна);
Лісовець Яна Володимирівна, учениця 8-Б класу Дроздинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Яскевич Євдокія Герасимівна).
Конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму:
Хоменюк Ірина Василівна, учениця 7 класу Осницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (вчитель Сахневич Людмила Миколаївна);
Кирилович Катерина, учениця 7 класу Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 (вчитель Щерба Олена Андріївна).
Національний конкурс молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище»:
учні 10-Б класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня – гімназія» (вчитель Суханова Тетяна Андріївна);
Єремейчук Катерину Володимирівну, учениця 11-Б класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня – гімназія» (вчитель Суханова Тетяна Андріївна);
Павлушенка Максима Валерійовича, учня 9 класу Біловізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Лопуга Тетяна Оксентіївна);
Лесковця Олександра Миколайовича, учня 10 класу Остківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Гребіневич Віра Сергіївна).
Рябущиця Бориса Григоровича, вчителя Хмільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
Тарасюк Наталію Іванівну, ученицю Єльнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (вчитель Харкевич Наталія Анатоліївна);
Малка Дмитра, учня 6 класу Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 (вчитель Щерба Олена Андріївна);
Лящук Наталію Іванівну, вчителя Масевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Вітаємо переможців конкурсу!!!!

Новини порталу Педпресса


Новини порталу Батьківський комітет України

Copyright Osvita © 2017