20.11.2017 17:36 |Головна |
 
Меню сайту
Вхід
Пошук
Календар
«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Друзі сайту
Рокитнівська РДА
УОіН ОДА
Томашгородська ЗОШ №2
Персональний сайт методиста
РМК Рокитнівської районної ради
В.М.Маринич
Посилання


















Підведені підсумки Всеукраїнських масових еколого-натуралістичних конкурсів районного етапу «Моя Батьківщина Україна», Всеукраїнської дитячої еколого-краєзнавчої естафети «Малі ріки – життя України».
Переможцями конкурсів стали:
1. Конкурс «Моя Батьківщина Україна»:
за напрямом «Заповідними стежками рідного краю»:
- Колектив учнів «Еколайф», Томашгородського навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» (вчитель Прит Ірина Василівна);
- Павлушенко Дмитро, учень 8 класу Біловізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Павлушенко Оксана Володимирівна);
- експедиційний загін «Юний еколог» Остківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Кондратовець Наталія Олександрівна);
за напрямом «Кухлик меду»:
- Охремчук Вадим, учень 11 класу Дубнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Кравчук Олег Степанович);
- Богданець Марія, учениця 9 класу Будівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (вчитель Атаманчук Людмила Василівна);
- Учні 8 класу Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 (вчитель Щерба Олена Андріївна);
За напрямом «Із батьківської криниці»:
- Панько Дарія, учениця 7 класу Кисорицької загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів (вчитель Антикало Галина Василівна);
за напрямом: «З попелу забуття»:
- Ліщук Олеся, учениця 11 класу Томашгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (вчитель Маринич А.П.).
2. Всеукраїнська дитяча еколого-краєзнавча естафета «Малі ріки – життя України»:
- Кулакевич Марина, учениця 10 класу Сновидовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Букеєв Богдан Олександрович);
- Павлушенко Дмитро, учень 8 класу Біловізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Павлушенко Оксана Володимирівна);
- Лозян Руслана, учениця 9 класу Остківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Кондратовець Наталія Олександрівна);
- Близнюк Оксана, учениця 9-Б класу Томашгородського навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» (вчитель Близнюк Жанна Федорівна);
- Охремчук Віталій, учень 9 класу Дубнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Кравчук Олег Степанович);
- Ничипорчук Іван, учень 10 класу Кисорицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Ничипорчук Ніна Іванівна);
- Делейчук Аліна, учениця 8 класу Будівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (вчитель Атаманчук Людмила Василівна);
- учні географічного гуртка Залавської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (вчитель Смик Іванна Олегівна).
Вітаємо переможців конкурсів!!!

Методист РМК, І.Романчук


Новини порталу Педпресса


Новини порталу Батьківський комітет України

Copyright Osvita © 2017