РМК Рокитнівської районної ради
В.М.Маринич
Посилання

Перемога любить працьовитих

В цьому можна переконатися судячи з результатів першості району з волейболу серед учнівської молоді. 12 лютого у спортзалах Рокитнівської ЗОШ №3 та гімназії відбулася першість серед хлопців 1993 року народження і молодших в рамках ХІІІ районної учнівської Спартакіади Рокитнівщина - 2010. Боротьба була нелегка і тривала. Фінал першості закінчився після 19 години.

На початку змагань судді зареєстрували 14 команд, що прибули на змагання. Ігри першості показали прекрасну підготовку всіх команд до змагань. Перемогли найсильніші. На цей раз перемогу святкували волейболісти із Кам’яного, яким у боротьбі за перше місце поступилися спортсмени Старосільської ЗОШ. Третє місце у команди з Більської загальноосвітньої школи відвоювали учні з Карпилівки.

Змагання закінчились, але не закінчилась гра. Одразу після поєдинку ігровий майданчик заповнився новими гравцями, як учнями так і їхніми тренерами та вчителями. Тими хто любить волейбол, тими хто розпочав підготовку до наступних змагань.

В.Маринич, головний суддя Спартакіади, методист райметодкабінету.

В.Питель, вчитель фізвиховання Рокитнівської ЗОШ №3, головний суддя змагань з волейболу.